Sziasztok!
Következik a harmadik színes meglepetés, ami nem más, mint az Elio.
Egyedül vagyunk?
Tehetnénk fel magunknak a kérdést.
Több értelemben is.
Sajnos az Elio nem az lett, aminek az eredeti alkotó megálmodta.
Viszont így is rengeteg értéket közvetít.
Gyermeteg kinézete ellenére számos komoly témát boncolgat.
Győződjetek meg róla a saját szemetekkel!
Jó szórakozást hozzá!